בנק אגוד משכנתאות

מאת: מערכת האתר

בנק אגוד הינו השישי בגודלו בישראל, הוא מפעיל 35 סניפים בפריסה ארצית ונמצא כבר כמה שנים בתהליך מקיף ומוצלח של מיתוג מחדש והתמקדות במגזר משקי הבית. הבנק נמצא בשליטת אנשי העסקים שלמה אליהו, ישעיהו לנדאו ודוד לובינסקי. בנק אגוד משכנתאות אינו בנק נפרד אלא הפעילות מתנהלת בסניפי אגוד הרגילים ובמסגרת הפעילות האינטגראלית של הבנק עצמו. הבנק משרת את לקוחותיו הקיימים ולקוחות הבנקים האחרים ומציע משכנתא בנק אגוד בהתאמה אישית איכותית ללקוח, במסלולים שונים ועם אפשרות להלוואת זכאות.

 סניפי בנק אגוד אשר במסגרת ניתן לקבל את שירותי בנק אגוד משכנתאות פרוסים בצורה מקיפה ונוחה, החל מבאר שבע ואשקלון בדרום ועד נהריה בצפון.

מעוניין לקבל ייעוץ מקצועי ולחסוך במשכנתא?

לחץ כאן!

הגדלת פעילות המשכנתאות של בנק אגוד

בשנים האחרונות נעשה בבנק מאמץ משמעותי ומקיף להעלות את נתח השוק של בנק אגוד משכנתאות בקרב מגזר משקי הבית (לקוחות פרטיים), זאת כחלק ממהלך אסטרטגי כולל של הבנק להגדלת פעילותו. ניתן לראות צעדים אלו בתהליך מיתוג מחדש מקיף במיוחד, הצעות אטרקטיביות מאוד ללקוחות פרטיים שיעברו לבנק אגוד וכן הלאה. לכן בהחלט ניתן לנצל הזדמנויות לגבי המשכנתא ולקבל תנאים טובים מבנק אגוד משכנתאות בניסיונו להוסיף לקוחות לתחום זה.

משכנתאות לכל מטרה

בנק איגוד משכנתאות מציע ללקוחותיו משכנתאות למגוון רחב של מטרות, אלו הלוואות המגובות בשעבוד של נכס למגורים.

  • משכנתא בנק אגוד לרכישת דירה חדשה מקבלן
  • רכישת דירה יד שנייה מגורם פרטי או מסחרי
  • הלוואות משכנתא למשפרי דיור – רכישת דירה שנייה וכן הלאה.
  • הלוואות לשיפוצים, החרבת הנכס וכדומה.
  • משכנתא לרכישת דירה להשקעה / דירה נוספת
  • משכנתא לבנייה עצמית, עם או ללא רכישת הקרקע במסגרת סכום ההלוואה
  • הלוואה לכל מטרה עם שעבוד נכס למגורים כביטחונות
  • שירות התאמת משכנתא מיוחדת לתושבי חוץ המבקשים לרכוש דירה בישראל

איך מקבלים משכנתא מבנק אגוד משכנתאות

תהליך קבלת הלוואת המשכנתא מטעם בנק אגוד משכנתאות דומה מאוד ליתר הבנקים המסחריים בישראל, כמובן שהבנק בוחן את התאמת הלקוחות לקבלת הלוואה בסדר גודל כזה. התהליך כולל הגשת בקשה רשמית הכוללת מסמכים רלבנטיים, נתונים פיננסיים וכן הלאה, הבנק בוחן את הבקשה העקרונית, אם מתקבל אישור מנציגי הבנק והלווים רוצים להמשיך מתחילים בתהליך ביצוע ההלוואה והעברת הסכום הרלבנטי ללקוחות. השלב האחרון והארוך ביותר הוא כמובן תשלומי ההחזרים החודשיים והחזר המשכנתא לאורך תקופה מסוימת ולרוב ארוכה שנקבעת מראש.

ניתן לקחת משכנתא בנק אגוד לתקופה קצרה של כ-4 שנים וגם לתקופות ארוכות מאוד של 20-30 שנה, כאשר כמובן יש השפעה מהותית לאורך התקופה על תשלומי הריבית ועלות המשכנתא. כמו כן ובדומה לבנקים אחרים למשכנתאות, גם בנק אגוד משכנתאות דורש מלקוחותיו בשוק המשכנתאות לרכוש ביטוח משכנתא הכולל ביטוח מבנה וביטוח חיים ללווים – דרך הבנק או כל גורם מבטח חיצוני.

מסלולי משכנתא בנק אגוד

לקוחות יכולים לקבל/לקחת משכנתא בנק אגוד בכל אחד ממגוון מסלולי המשכנתא הנפוצים במערכת הבנקאית מבחינת ריבית, הצמדה ותנאי החזר. הבנק מציע פירעון משכנתא עפ"י לוח שפיצר, עם תקופת גרייס מוגדרת או במודל של הלוואת בלון והחזר חד פעמי. בנק אגוד משכנתאות הוא בנק קטן ולכן יכול להציע שירות אישי בהתאמת המשכנתא הרלבנטית ללקוחותיו, בין אם במסלול יחיד, במסלול זכאות או במסלולים משולבים למיניהם

בנק אגוד למשכנתאות (אילוסטרציה)

לחץ כאן לקבלת ייעוץ מקצועי להוזלת המשכנתא

מופיע בקטגוריות: בנקאות

הוספת תגובה