בנק משכן – פועלים למשכנתאות

מאת: מערכת האתר

פועלים משכנתאות היא זרוע המשכנתאות של בנק הפועלים, אחד משני הבנקים המסחריים הגדולים בישראל, פעילות זו נקראת בבנק גם בנק משכן למשכנתאות מכיוון שבעבר בנק הפועלים החזיק את משכן בתור חברת בת נפרדת שעסקה רק בפעילות המשכנתאות, אך הבנק מוזג לתוך הפועלים. כיום פעילות בנק משכן מתנהלת תחת החטיבה הקמעונאית של הפועלים. פועלים למשכנתאות מספק אשראי בהיקפים גדולים מאוד לציבור בישראל, במגוון מסלולים וכמו כן הוא מפרסם את מדד משכן למצב רוכשי הדירות.

 בנק הפועלים מפעיל כ-252 סניפים בפריסה כלל ארצית, כאשר ברובם יש עמדת ייעוץ משכנתאות ובכל סניף ניתן להתחיל את תהליך בקשת המשכנתא.

מעוניין לקבל ייעוץ מקצועי ולחסוך במשכנתא?

לחץ כאן!

מסלול משכנתא שמוצעים ע"י פועלים למשכנתאות

בתור בנק מסחרי גדול מאוד ושחקן ותיק בתחום המשכנתאות, בנק משכן מציע מגוון רחב של מסלולי הלוואות לרכישת נכסים לדיור, בנייה עצמית ושיפוצים של נכס. תקופות המשכנתא נעות החל מ-4 שנים ועד 32 שנים במסלולים מסוימים. מעבר למסלולי משכנתא רגילים המיועדים לרכישת דירה, בנק פועלים משכנתאות מציע גם ביצוע של תהליכי גרירת משכנתא קיימת לנכס חדש ומיחזור משכנתא לשינוי התנאים של משכנתא קיימת. המסלולים שפועלים משכנתאות מציע ללקוחותיו הם:

 • משכנתא צמודת מדד: אפשרויות למסלולים צמודי מדד בריבית קבועה, בריבית משתנה מסוגים שונים וריבית חצי קבועה שמהותה שינוי יחיד של הריבית במחצית חיי ההלוואה. מסלולי הריבית המשתנה מאפשרים שינוי ריבית בכל תקופה שנקבעת מראש או על פי עוגן ריבית אג"ח ממשלת ישראל – ממוצע תשואה לפדיון של האג"ח הממשלתיות ובתוספת אחוז מסוים הנקבע מראש.
 • משכנתא פריים ללא הצמדה: ההלוואה אינה צמודה למדד ושיעור הריבית נקבע כמרווח מסוים מריבית הפריים (ריבית בנק ישראל + 1.5%). כיום בנק ישראל מגביל את משכנתאות הפריים לשליש מסך כל סכום המשכנתא מטעמי פיזור סיכונים ללקוחות.
 • משכנתא יציבה: בנק משכן מציע מסלול ודאי ונטול סיכון שבו ההחזר החודשי ידוע וסך כל עלות המשכנתא ידוע מראש – המשכנתא אינה צמודה למדד והריבית בה קבועה, התשלומים פוחתים בכל תשלום, מוענקת ל-4-25 שנה.
 • משכנתא צמודת מט"ח: המשכנתא מוענקת בשקלים אך ערכה צמוד לשער היציג של הדולר/אירו, הריבית משתנה עפ"י ריבית הליבור שמתפרסמת בלונדון ובתוספת מרווח מסוים.
 • משכנתא נקובת מט"ח: מסלול המיועד לתושבי חוץ או בעלי הכנסות מט"ח, הסכום מוענק בדולר/אירו ומוחזר במטבע הזר. ריבית עפ"י הליבור.

פועלים משכנתאות מאפשר בחירה בלוחות הסילוקין שפיצר או קרן שווה, הוא מאפשר קבלת הלוואות גישור, תקופות גרייס ושאר הטבות לזכאים כפי שיוסבר מיד. בנוסף, בנק פועלים למשכנתאות הוא היחיד בישראל המציע מסלול "משכנתא ירוקה", הטבת ריבית עבור סכום מסוים לאלו שבוחרים דירה או בנייה עצמית עפ"י תקן בנייה ירוקה. פועלים משכנתאות, כמו גם יתר הבנקים למשכנתאות, מספק גם משכנתאות לזכאי משרד השיכון.

הטבות משכנתא ללקוחות בנק משכן

בנק משכן מציע הטבות שונות ללקוחות המשכנתאות של הפועלים, בעיקר מדובר על תכנית "זכאות פועלים" המיועדת ללקוחות הקיימים של הבנק. הזכאות מאפשרת לקבל תנאי ריבית מועדפים עבור חלק מסכום המשכנתא שנקבע על פי מהות הפעילות הבנקאית של הלקוח. הטבות זכאות פועלים למשכנתאות מוענקות תחת סדרה של תנאים מגבילים, אך זו הטבה משמעותית בכל מקרה. בנוסף, פועלים משכנתאות מציע גם הלוואה מיוחדת של עד 30,000 לנוטלי משכנתאות ומגוון רחב של כלים ומידע לגבי ההלוואה החשובה הזו.

בנק למשכנתאות - אילוסטרציה

לחץ כאן לקבלת ייעוץ מקצועי להוזלת המשכנתא

מופיע בקטגוריות: בנקאות

תגובות

2 תגוובת על ”בנק משכן – פועלים למשכנתאות“
 1. מאת מועין:

  שלום רב
  אני מעוניין במשכנתא לצורך גמירת הבית שהוא במצב של שלד . אני לקוח של בנק הפועלים יותר מ35 שנים אני פנסיונר ואשתי אחות . את ההלוואה אני רוצה אותה ברבית המקובלת לקבלת משכנתא .וגם ההחזר רוצה אותו סביר שאני יכול לעמוד בו. במיוחד בגלל שיש לי ילדים לומדים ואחת לומדת בחול . את ההלוואה לא תעלה על 400.000 שח . וכמה אני יכול לשלם כל חודש החזר למקסימום שנים .
  תודה

הוספת תגובה